У оновленій хореографічній залі Канівського фахового коледжу культури і мистецтв відбувся державний іспит


Повернутись

Для випускників державні іспити – надзвичайно важливий момент, адже вони перед членами екзаменаційних комісій повинні підтвердити рівень здобутих у навчальному закладі умінь і навичок. На одному з таких іспитів вдалось побувати і заступниці Канівського міського голови Тетяні Жівотовій.

У середу, 9 червня ц. р., у Канівському фаховому коледжі культури і мистецтв випускники 4-го курсу складали державний іспит з народно-сценічного танцю, який складався з трьох частин: тренувальні вправи, складні технічні елементи та танцювальні етюди.

За словами Т. Жівотової, вона побувала не лише на іспиті, а на справжньому святі танцювального мистецтва. Під час якого випускники продемонстрували свою майстерність, створивши в хореографічному залі безперервний калейдоскоп цікавих танцювальних постановок та запальних ритмів.

Також було приємно почути думку голови комісії з хореографічних дисциплін та керівника ансамблю народного танцю «Канівчанка» Олександри Горідько, яка засвідчила високий професійний рівень підготовки випускників та побажала їм високих злетів у їхньому житті.

Слід зазначити, що четвертокурсники на іспиті немов «літали» по новій підлозі хореографічної зали коледжу культури і мистецтва. Заміну підлоги вдалось реалізувати завдяки спільним зусиллям навчального закладу та небайдужих інвесторів: громадських організацій міст-побратимів Канева з Фірзена (Німеччина) та Ламберсара (Франція), а також Благодійного фонду «МХП – Громаді».

  Друк статті