У Каневі пройшло родинне свято для сімей учасників АТО/ООС


Повернутись

12 червня ц. р. на кіноконцертному майданчику ім. Юрія Іллєнка (набережна Дніпра) пройшло щорічне міське родинне свято для сімей учасників АТО/ООС, присвячене Дню сім’ї.

Захід було організовано Канівським міським центром соціальних служб, відділом культури, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту та громадською організацією «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені». На нього завітало більше 20 сімей ветеранів.

– Ми вирішили зробити людям свято, аби вони відпочили від роботи і змогли провести день зі своєю сім’єю та рідними. Адже зараз так рідко випадає можливість залишитися вдома й поспілкуватися з близькими», – зазначила директор міського центру соціальних служб Валентина Яворська.

Учасники свята мали змогу позмагатися на чотирьох локаціях: спортивна, творча, інтелектуальна та кулінарна. Після завершення змагань усі присутні отримали не лише позитивні емоції, а й солодкі подарунки від виконкому Канівської міської ради та поласували смачною козацькою кашею.

Слід зазначити, що в минулому році таке родинне свято не проводили через карантин, адже 2020 рік перевернув наше життя та вніс в нього безліч нових правил і обмежень.

  Друк статті