У Каневі відкривається соціальний магазин


Повернутись

Цікаве на цю тему:

17 червня ц. р. о 9-00 запрошуємо жителів Канева на відкриття соціального магазину, де реалізовуватимуть продукцію ПрАТ «МХП» за пільговими цінами. Магазин розташований за адресою: м. Канів, вул. Небесної Сотні, 16 (старий універмаг, «Квіточка»).

Даний соціальний проєкт реалізовано за ініціативи ПрАТ «МХП» та підтримки міського голови Ігоря Ренькаса. Для його реалізації необхідно було залучити ще і суб’єкт господарювання, що має продовольчий магазин, який забезпечений водопостачанням, водовідведенням та має відповідні площі. Тому ми вдячні власникам магазину «Квіточка», які зголосилися взяти на себе певні зобов’язання, а саме: розмістити на своїх площах холодильне обладнання для зберігання курятини; розробити та надати програмне забезпечення для зчитування карток; облаштувати місце очікування/відпочинку для літніх людей та продавати курятину за пільговою ціною (45 грн за 1 кг) для пенсіонерів, при наявності відповідної картки.

Нагадаємо, що отримати нову соціальну картку або перереєструвати «стару» пенсіонери міста можуть у відділенні ЦНАПу (м. Канів, вул. Шевченка, 49, 1 поверх, тел. 3-18-54).

  Друк статті