Освітні заклади Канівської громади вже розпочали підготовку до нового навчального року


Повернутись

У середу, 23 червня ц.р., відбулося засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, в ході якого начальник відділу освіти Надія Голда поінформувала присутніх про підготовку навчальних закладів до нового 2021/2022 навчального року.

– На сьогодні вже виконані роботи по капітальному ремонту садочка «Теремок» та ЗОШ №6. У цій же школі розпочато встановлення автоматичної пожежної сигналізації, а в деяких закладах частково відремонтовані системи опалення та освітлення, – наголосила Н. Голда.

Втім, для проведення комплексу аварійно-поточних ремонтних робіт з підготовки до нового навчального року та опалювального сезону необхідно понад 15,5 млн. грн., з них лише на заклади дошкільної освіти – 7,38 млн. грн.

Міський голова Ігор  Ренькас, в свою чергу звернув увагу на пріоритетність проведення ремонтних робіт у навчальних закладах нашої громади. Адже керівникам шкіл та садочків необхідно визначитися з тим, що важливіше: заміна парт чи покрівлі.

˗ Попереду ще два місяці літа. Однак до 20 серпня заходи з підготовки закладів освіти до нового навчального року повинні бути виконані, тому зараз нам потрібно затвердити їх перелік та віднайти кошти на ремонтні роботи, - зауважила Надія Голда.

Відтак, члени виконкому затвердили перелік основних, першочергових та термінових заходів з підготовки шкіл, дитсадків та позашкільних навчальних закладів Канівської міської територіальної громади до нового 2021/2022 навчального року.

  Друк статті