Директор Канівського комунального підприємства теплових мереж розповів про проблеми на «ринку газу»


Повернутись

Цікаве на цю тему:

«Ринок газу», що повноцінно запрацював з 20 травня ц. р., після скасування режиму покладення спеціальних обов’язків на «Нафтогаз України», виявив такі проблеми для його учасників, як: борги, що накопичилися за минулий період; необхідність здійснення 100% передоплати; невизначеність з ціною газу.

Про це, 23 червня ц. р., на засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради повідомив директор Комунального підприємства теплових мереж Василь Коломієць.

– На сьогодні ринок переповнений постачальниками газу, але найвигідніша ціна на блакитне паливо в ТОВ «Нафтогаз Трейдинг», так як вони пропонують фіксовану ціну за постачання, транспортування та розподіл газу близько 8000 гривень за 1000 кубів. То того ж ця ціна буде фіксованою на протязі року, – зазначив В. Коломієць. Та додав, що договір про постачання природного газу необхідно підписати до 30 червня ц. р. Це є умовою для збереження фіксованої ціни.

Але слід зазначити, що комунальне підприємство не погоджується з усіма пунктами типового договору даної компанії та просить виконком затвердити протокол розбіжностей до даного документу, щоб направити його на розгляд.

Відтак члени виконавчого комітету після обговорення відповідного проекту рішення одноголосно підтримали його.

  Друк статті