Ветерани АТО/ООС з Канівської громади увійшли в п’ятірку та десятку кращих на Іграх Нескорених


Повернутись

Нагадаємо, цими вихідними, а саме 27 червня ц. р., на Центральному стадіоні Черкас стартували четверті Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Цього року вперше національні змагання було проведено в Черкасах.

Канівську громаду на Іграх представляли члени ГО «Канівська спілка учасників АТО «Нескорені»: Олександр Рябошлик, Роман Кучеренко та Євген Руденко. Участь нашої команди у змаганнях стала можливою завдяки сприяння заступника міського голови Тетяни Жівотової, яка, до слова, є співголовою Центру допомоги учасникам АТО/ООС.

Наші ветерани змагалися у таких дисциплінах: легка атлетика (біг 100 м), штовхання ядра, метання диску, веслування на тренажерах та стрибки в довжину.

В результаті Олександр Рябошлик посів 4 місце у двох дисциплінах (штовхання ядра та метання диску). Роман Кучеренко та Євген Руденко увійшли в десятку кращих посівши восьмі місця в наступних дисциплінах: біг 100 м та веслування на тренажерах. Слід зазначити, що загалом у Іграх Нескорених, що пройшли у Черкасах, прийняли участь 131 спортсмен з 21 області: ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії, прикордонної служби України.

Бажаємо усім учасникам змагань спортивного драйву, натхнення, нових перемог та ветеранського братерства. Кожен з вас уже є героєм і звитяжцем. Ви перемогли своєю наполегливістю, завзятістю, вірою в себе та, головне – вірою в Україну.

  Друк статті