На Канівщині 99% батьків отримали свідоцтва про народження дітей за допомогою послуги «єМалятко»


Повернутись

На Канівщині батьки новонароджених дітей все частіше обирають комплексну послугу «єМалятко». Про це йдеться у повідомленні Канівського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Черкаському районі Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

«єМалятко» дає можливість на підставі лише однієї заяви отримати послуги з проведення державної реєстрації народження, реєстрації місця проживання дитини, призначення державної допомоги при народженні дитини, призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях, внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться у центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я, реєстрації дитини у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків, визначення належності новонародженої дитини до громадянства України, внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

Додамо, протягом II кварталу 2021 року Канівським відділом ДРАЦС зареєстровано всього ˗ 48 народжень: 27 хлопчиків і 21 дівчинка. Разом з тим виконавчими комітетами інших ОТГ Канівщини зареєстровано 10 актових записів про народження. Із них зареєстровано: 5 хлопчиків та  5 дівчаток. Загалом 99% батьків скористалися послугою «єМалятко» при державній реєстрації народження у Канівському відділі державної реєстрації актів цивільного стану у Черкаському районі Черкаської області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ).

Найпоширеніші імена, які присвоювалися хлопчикам при державній реєстрації народження за I півріччя 2021 року: Олександр, Артем, Данило, Назар, Марк.

Найпоширеніші імена, які присвоювалися дівчаткам при державній реєстрації: Софія, Вероніка, Емілія, Мілана, Кіра.

Рідковживані імена хлопчиків: Даніель, Захар, Платон.

Рідковживані імена дівчаток: Алевтина, Мія, Роксолана.

Нагадаємо, для отримання послуги «єМалятко» необхідно мати: паспорти обох батьків (якщо паспорти у вигляді ID-картки - потрібна інформація про реєстрацію місця проживання), номер електронного медичного висновку про народження дитини або оригінал медичного свідоцтва (форма 103/о). Для заповнення заяви «єМалятко» також знадобляться: інформація про ІПН обох батьків (оригінали або копії довідок не обов’язкові), унікальний номер запису у реєстрі одного з батьків (для отримання УНЗР дитини), інформація зі свідоцтва про шлюб (місто та дата шлюбу), номер банківського рахунку в форматі IBAN (для нарахування допомоги на дитину).

Важливо! Якщо у батьків різні прізвища, необхідна присутність їх обох.

  Друк статті