Повалені дерева та замулені вулиці: що стихія наробила в селах Канівської громади


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Напередодні вихідних по території України пройшла негода, яка не оминула і Канівську громаду. У другій половині дня 2 липня ц. р. територію нашої громади накрив шквальний вітер та злива, внаслідок чого найбільше постраждали села: Межиріч, Лука та Яблунів.

Відтак, у Межирічі було повалено дерева на проїжджу часнику дороги Р-10 Канів-Межиріч-Черкаси, що призвело до призупинення руху. В селах Лука та Яблунів замулило чотири присадибні ділянки та дорожнє покриття по вулицях Нависка (с. Лука), Зоріна, Підгайного, Польова та Канівська (с. Яблунів).

Завдяки злагодженій роботі старости села Межиріч Івана Чупилки, КП «Яблунівське» та небайдужих мешканців, було оперативно розчищено дорогу та відновлено рух.

До слова, замулення вулиць в Яблуневі відбулося внаслідок відсутності обвалкування полів, через що стрімкі потоки води стікаючи з полів нанесли шар ґрунту на дороги.

Відтак, відповідно до розпорядження міського голови Ігоря Ренькаса від 02.07.2021 № 265-р було створено комісію та проведено обстеження наслідків стихії. За результатами обстежень складені відповідні акти. Житлові будинки приватного сектору під час негоди не постраждали.

  Друк статті