Сьогодні головному редактору Міжнародного журналу «Склянка Часу*Zeitglas» – Олександру Апалькову 60 років!


Повернутись

Цього місяця на життєвому календарі Олександра Апалькова світла ювілейна дата – 7 липня йому виповнюється 60 років.

Вітаючи його з ювілеєм хочемо підкреслити значний внесок цієї непересічної особистості в соціально-економічне та гуманітарне становлення Канева впродовж усіх років державної незалежності України.

На початку 90-х років минулого століття він був одним із творців єднання м. Фірзен (Німеччина) з Каневом. Впродовж 16 років очолював бюро (єдине в Україні), яке координувало реалізацію проєктів в усіх сферах суспільного життя нашого міста, які підтримувались спілкою «Друзі Канева» з Фірзена.

В 1995 році ініціює створення літературного журналу «Склянка Часу», який видається трьома мовами (українською, німецькою та російською) та з успіхом уже більше 25 років його редагує.

Як письменник Олександр Апальков створив цілу низку літературних полотен. Його книги «Нравы города К» та «Нравы города К 10 лет спустя» стали місцевими бестселерами.

Як науковець видав ряд історичних розвідок про події та людей, що виділяли Канів серед інших міст. Засноване ним видавництво «Склянка Часу» друкує багатьох авторів з України та інших країн.

Бажаємо Олександру Володимировичу, щоб його творча наснага не згасала ще багато часу, родинний затишок сприяв здійсненню багатьох задумів, а роки додавали мудрості та впевненості в правильному виборі життєвої дороги.

  Друк статті