18 школярів з Канівської громади вже відправилися на оздоровлення та відпочинок


Повернутись

Літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств і зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від дорослих – організаторів відпочинку.

Як повідомляє начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Канівської міської ради Лариса Лебедєва, станом на 5 липня ц. р. 18 дітей з нашої громади вже відправилися на оздоровлення та відпочинок до дитячих оздоровчих закладів. А саме у:

  • Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця) – 8 дітей;

  • Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса) – 5 дітей;

  • Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» (м. Скадовськ) – 5 дітей.

– В основному на відпочинок було направлено дітей пільгових категорій, які потребують особливої уваги і підтримки, – зазначила Л.Лебедєва.

Зауважимо, що одним із головних пріоритетів виконавчого комітету Канівської міської ради є спрямування роботи на оздоровлення та відпочинок учнів, дітей, які потребують особливої уваги, пільгових категорій. Діти повинні бути у центрі уваги держави, відчувати турботу, підтримку та небайдужість. Адже здоров’я дитини – запорука здорової нації.

Тож бажаємо дітям бути чемними та відповідальними, знайти друзів та повернутися додому з позитивними емоціями та новими й цікавими враженнями.

  Друк статті