На Канівському міському ринку відкрили Центр вакцинації від COVID-19


Повернутись

У п’ятницю, 9 липня ц.р., у Каневі розпочав роботу вже другий Центр масової вакцинації проти COVID-19, який знаходиться за адресою: вул. Енергетиків, 5А (приміщення магазину «Мисливець»).

Як запрацював новостворений Центр масової вакцинації розповіла та показала директор Канівського ЦПМСД Наталія Горьова.

˗ Другий у Каневі Центр вакцинації від коронавірусу відкрили на міському ринку у приміщенні магазину «Мисливець». Працюватиме він у середу, п’ятницю та неділю з 8 до 11 години. Вакцинуватися зможуть всі охочі, які мають укладені декларації з сімейним лікарем. Щеплення роблять китайською вакциною CoronaVac у порядку живої черги, –  каже Наталія Горьова. – І я вкотре закликаю людей не втрачати час та щепитися від COVID-19 не чекаючи осені, коли розпочнеться сезон захворюваності на грип та ГРВІ.

 

Зауважимо, в перші 30 хвилин роботи Центру вакцинувалося 5 людей. Серед них і 54-річний канівець Іван Дудка, який після отриманого щеплення пообіцяв привести на вакцинацію ще й свою дружину.

Нагадаємо, 17 червня ц.р. на базі Канівського ЦПМСД запрацював перший Центр вакцинації від COVID-19, який і надалі продовжує свою роботу.

  Друк статті