У Канівській громаді здійснена виплата пільг та житлових субсидій у грошовій готівковій формі


Повернутись

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Канівської міської ради повідомляє, що станом на 15 липня ц.р. здійснена виплата пільг та житлових субсидій у грошовій готівковій формі на рахунки пільговиків та отримувачів субсидій, відкритих у відділеннях банків, або через виплатні об’єкти АТ «Укрпошта» за травень-червень 2021 року.

Також нагадуємо, що пільговики або отримувачі житлових субсидій, яким надається пільга або субсидія у грошовій готівковій формі, зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитих житлово-комунальних послуг.

Слід додати, що відповідно до прийнятого Урядом рішення перепризначення субсидії на наступний рік тим домогосподарствам, які її одержували в опалювальному періоді 2020-2021 років, здійснюється автоматично (без звернення громадян) з урахуванням даних Мінфіну за результатами верифікації даних на відповідність умовам надання субсидії.

Виняток становить близько 15% одержувачів, яким для отримання субсидії на наступний період необхідно подати новий пакет документів, зокрема це домогосподарства, яким житлова субсидія:

  • надавалася у грошовій безготівковій формі;

  • була призначена за фактичним місцем проживання осіб (орендарі житлових приміщень; внутрішньо переміщені особи);

  • була призначена без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцем реєстрації.

  Друк статті