У Канівському Центрі ПМСД з’явилася вакцина Moderna


Повернутись

Нагадаємо, нещодавно Україна отримала 2 млн доз вакцини Moderna, надані урядом США в межах COVAX. За інформацією Міністерства охорони здоров’я України, вакцина Moderna з цієї поставки призначена для використання мобільними бригадами, які щеплюють організовані колективи та професійні групи з попередніх етапів.

Наразі таку вакцину отримав і Канівський Центр ПМСД. Про це медична установа інформує на своїй сторінці у Facebook.

«МОДЕРНА – це саме та вакцина, яка за словами виробника, захищає від коронавірусної інфекції на 95 %.

Moderna — це мРНК-вакцина, розроблена американською компанією Moderna. Має кодову назву mRNA-1273 та торговельну назву Spikevax. Схвалена ВООЗ для екстреного застосування. Необхідні дві дози вакцини з інтервалом у 28 днів.

Яким чином ви можете щепитися саме даною вакциною?

Якщо ви працюєте в колективі, штат якого хоче отримати щеплення вакциною «Модерна», тоді ви можете залишити заявку для щеплення співробітників компанії мобільною бригадою, а в складі нашого Центру є така бригада, за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 додатково продублювавши дану заявку на нашу електронну адресу kaniv_centr@ukr.net щоб ми знали кількість осіб і мали змогу заздалегідь підготуватися до щеплення вашого колективу.

Для цього організовані колективи мають призначити відповідального за підготовку та організацію процесу вакцинації. Ця людина складає поіменні списки охочих щепитися працівників.

Саме для імунізації великих колективів і підлягає саме вакцина «Модерна».

Організовані колективи вакцинують в тій послідовності, в якій вони записувалися через контакт-центр Міністерства охорони здоров’я», – йдеться в повідомленні медичного закладу.

  Друк статті