Втрата. Пішов у вічність заслужений тренер з гирьового спорту Микола Кобелякський


Повернутись

З невимовним сумом та скорботою Канівська міська рада та її виконавчий комітет повідомляють, що у неділю, 25 липня ц.р., на 79-му році пішов з життя почесний громадянини Канева, майстер спорту, багаторазовий чемпіон і призер всеукраїнських та всесоюзних змагань, а також заслужений тренер з гирьового спорту Микола Кобелякський.

Микола Олександрович був дуже шанованою і знаною людиною в нашому місті. Він заклав фундамент для розвитку  гирьового спорту України та зробив значний особистий внесок у відродження і популяризацію українських національних традицій серед населення Канева. За роки своєї тренерської діяльності підготував 31 майстра з гирьового спорту. Саме під його керівництвом спортсмени-канівці 192 рази піднімалися на найвищі щабелі спортивних п’єдесталів чемпіонатів Європи, Світу та Євразії серед ветеранів-майстрів гирьового спорту, завойовуючи медалі всіх ґатунків та піднімаючи прапор України.   

У 2016 році Миколу Кобелякського було нагороджено Почесною відзнакою міського голови «За заслуги перед містом Канів», а в 2018 році присвоєно звання «Почесний громадянин міста Канева».

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про цю людину назавжди збережеться і в наших серцях.

  Друк статті