Канівський міськрайонний відділ з питань пробації прозвітував про свою роботу за 2020 рік


Повернутись

На останньому засіданні сесії Канівської міської ради, 22 липня ц.р., депутати заслухали інформацію керівника Канівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області Оксани Чижевської щодо діяльності установи у 2020 році.

Відтак, по обліках Канівського МРВ з питань пробації станом на кінець 2020 р. було притягнуто до адмінвідповідальності 208 засуджених, на обліку перебувало 112 осіб. Найбільше пройшло засуджених до звільнення від відбування покарання з випробуванням (ст.ст.75, 79, 83, 104 КК Укpаїни), а саме 138 осіб.

– Навантаження на одного спiвробiтника склало 42 судові рішення із пройшовших по обліках осіб та 23 судових рішення із перебуваючих на обліку, – зазначила начальник відділу Оксана Чижевська.

Протягом звітного року за вчинення нового злочину було засуджено 6 підоблiкових. З початку 2021 року на облік поставлено 2 порушники, на яких накладено адмінстягнення у виді громадських робіт та 13 порушників, на яких накладено адмінстягнення у виді суспільно корисних робіт.

Слід додати, що на обліку в підрозділі 2020 року перебувало 5 неповнолітніх осіб. Складено 15 досудових доповідей за рішенням суду. Із них 15 особам надано висновок про можливість виправлення без позбавлення або обмеження волі на певний строк.

Нагадаємо, суть пробації полягає у встановленні нагляду за засудженим з покладенням на нього певних зобов’язань й обмежень, без ізоляції його від суспільства.

  Друк статті