На платформі «Дія. Цифрова освіта» запустили новий серіал – «Як громаді стати цифровою»


Повернутись

На онлайн-платформі Міністерства цифрової трансформації «Дія. Цифрова освіта» кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом – освітні серіали. Наразі, на платформі запустили новий серіал «Як громаді стати цифровою».

Серіал призначений для публічних службовців, яким не байдужий розвиток ІТ у своїй громаді. Слухачі отримають покрокові інструкції та рекомендації, як побудувати присутність громади в мережі та налагодити робочі процеси онлайн. Курс складається з 8 відео з вичерпною інформацією про аспекти цифровізації на рівні територіальної громади. Та допоможе систематизувати знання з цифрової трансформації та сформувати фундамент для подальших дій. У результаті проходження навчання учасники отримають сертифікат із зазначенням кредитів обсягом 0,2 ЄКТС.

Серіал доступний за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-communities

Нагадаємо, раніше Міністерство цифрової трансформації України запустило на порталі «Дія. Цифрова освіта» оновлений національний тест на цифрову грамотність – Цифрограм 2.0. та 3 спеціалізовані тести: Цифрограм для вчителів, Цифрограм для держслужбовців та Цифрограм для медиків.

  Друк статті