Моє село – моя колиска: у Конончі відсвяткували День села


Повернутись

У неділю, 8 серпня ц.р., у селі Кононча, яке входить до Канівської міської територіальної громади, пройшло веселе свято – День села. Це чудове свято об’єднало людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише переглянути концертну програму та відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час.

Під час урочисто концерту заступниця Канівського міського голови Тетяна Жівотова передала щирі вітання із святом від міського голови Ігоря Ренькаса та побажала усім присутнім успіхів, добробуту, благополуччя та достатку у їх сім’ях.

– Хочу сказати, що в кожному селі є якесь досягнення, є родзинка. У селі Кононча такою родзинкою є сім’я Куліненків, які віддають любов та тепло не тільки своїм діткам, а й тим, хто в певний час залишився без нього. Ці люди всю доброту та тепло дарять дітям, а воно поширюються на все село, – зазначила Т. Жівотова.

Також на свято завітали і депутати Канівської міської ради Олександр Корнієнко та Руслан Шишка, які пригостили дітлахів смачним морозивом. 

Сергій Якименко подарував грошові сертифікати на 5 000 гривень для покращення матеріальної бази медичного пункту тимчасового базування села Канонча та на підтримку родини загиблого учасника АТО/ООС Івана Григоровича.

– Це наш скромний внесок та свідчення того, що ми пам’ятаємо про наших Героїв. І ця пам’ять не лише слова, але й конкретні вчинки, – відмітив С. Якименко.

Після цього конончани та гості села вшанували хвилиною мовчання загиблого героя Івана Станіславовича та всіх загиблих у війнах минулих і теперішніх років. А також висловили найщиріші слова вдячності за відвагу, мужність та героїзм воїнам-землякам.

Як підкреслила староста сіл Кононча та Гамарня Ніна Матвієнко, наше село – квітуче і красиве. Але справжньою його окрасою є люди. Вони не звикли до слави, але їх щоденна праця і створює неповторний образ Конончі, де зберігається історія та закладається майбутнє.

Багато добрих слів на святі було сказано місцевим жителям. Не забули організатори привітати і ювілярів – від 60-річчя і до 90-річчя. Слід відмітити, що свій 90-літній ювілей в цьому році уже відзначили три чудові жінки Марія Люта, Ірина Сухопара та Ганна Братанич, а також працьовитий та позитивний чоловік – Петро Шевченко.

Не забули на святі і про найменших іменинників. У цьому році на світ з’явилися гарненькі малюки. А це означає, що у конончанському сузір’ї загорілися три нові зірочки: два хлопчики Артем Юденко і Тимофій Жильников та дівчинка Єва Данилевська. Всі ювіляри від спонсорів заходу отримали подарунки.

Під час святкового заходу місцеві аматори дарували чудові пісні та гарний настрій, всім присутнім. Після закінчення урочистої частини свято продовжилось запальною дискотекою, всіх пригощали кашею. Працювали дитячі атракціони: гірка та батут.

На думку господарів і гостей, сільське свято вдалося на славу й запам’яталося яскравістю барв та душевним теплом, завдяки чому всі ще раз переконалися в тому, що мешканці Конончі вміють не тільки плідно працювати, але й весело розважатися.

  Друк статті