На початку травня в відділі «Народне  декоративнее  мистецтво Канівщини» при Шевченківському  національному  заповіднику діяла персональна фотовиставка нашого талановитого земляка, який народився і довгий час проживав в нашому місті,  Івана Кугна.

Мета виставки - шляхом мистецтва фотографії спонукати глядачів до осмислення основних найпрекрасніших духовних категорій життя, осягнення мети існування людини на землі та популяризація творчості митців краю серед жителів міста.

Зауважимо, що це вже четверта виставка, яку представив майстер на суд глядачів міста Канева, частина робіт якого знаходиться в постійно діючій експозиції музею.

На творчу зустріч з фотохудожником  та відкриття  його  персональної виставки  завітали поціновувачі мистецтва, серед яких були і друзі автора з Києва – кореспондент  газети «Природа і суспільство» Павло Філь, журналіст Микола Цвірко, менеджер підприємства «Еко-Інформ» Віктор Поденко, художник-професіонал, член Національної спілки художників України, викладач Канівського коледжу культури і мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Любов Міненко, Заслужений діяч культури України Галина Морозова, художниця Марина Морозова, поет та художник Микола Жук, майстер народної творчості Віктор Краєвий та працівники музеїв, дружина, донька фотохудожника, викладачі зі студентами коледжу культури і мистецтв.

Протягом заходу присутні насолоджувались мистецтвом під творчий супровід дуету міського будинку культури Лесі Степаненко та Таміли Гончаренко (керівник  Леся Степаненко, звукорежисер Сергій Копилов).

                     Прес-центр міськвиконкому

за інформацією директора Костянецького БК Галини  Заболотної

  Друк статті