На одній хвилі – радіо «Магніт» відсвяткувало свій 3-річний ювілей


Повернутись

Масштабно, з подарунками, якісною музикою, друзями та партнерами у суботу, 14 серпня ц. р., радіо «Магніт» відзначило свої перші 3 роки в ефірі. І хоч це не «круглий» ювілей радіостанції, про те колектив відсвяткував його достойно.

Щоб привітати іменинників на свято завітало багато друзів, гостей та слухачів. Адже важко уявити хоча б одного жителя Канівщини, який би не слухав музику на радіохвилі 99,7 FM. Розпочала свято незмінна дикторка радіо «Магніт» Вікторія Солодка, яка привітала всіх присутніх і зауважила, що цього літнього дня є безліч приводів для святкування та гарного настрою.

З вітальним словом до присутніх звернулася заступниця Канівського міського голови Тетяна Жівотова.

– Всі ми дуже пишаємось, що в нас є таке радіо. Адже ваше радіо звучить в кожному дворі, в кожному автомобілі, в кожному будинку, в кожній квартирі нашої великої Канівщини. Нам приємно, що в місті Каневі є радіо, де кожен може взяти для себе корисну та цікаву інформацію, дізнатися про досягнення людей, які живуть та працюють поряд з нами, – зазначила Тетяна Жівотова. Заступниця міського голови подякувала дружньому колективу радіо та побажала побільше креативу, нових програм, нових ідей і, звичайно, великих успіхів.

Не залишили без привітань улюблене радіо «Магніт» і представники бізнесу. З вітальними словами до присутніх звернулися голова наглядової ради ПАТ «Електромеханічний завод «Магніт» Ярослав Федорин, заступник директора Канівської ГЕС Віктор Ніколенко та багато інших підприємців, які бажали нашому радіо вийти на всеукраїнський рівень, щоб хвилю 99,7 FM було чути в будь-якому куточку України.

Завітав на урочистий захід і «хрещений батько» нашого місцевого радіо депутат Верховної ради України минулого скликання Владислав Голуб, який теж привітав усіх зі святом та зазначив, що хоча 3 роки це не ювілей, але маленькі діти теж в 3 роки лише починають чітко говорити. Тож сьогоднішнє свято є дуже символічним.

Відео привітання улюбленому радіо подарував дружній колектив Канівської ЗОШ №4, а музичний привіт передача Канівська ЗОШ №6. Не пройшли повз святкування і наші медики. Від працівників Канівського ЦПМСД та від себе особисто директор Центру Наталія Горьова побажала всім богатирського здоров’я та завжди залишатися на позитиві.

У перерві між виступами численних гостей на сцену виходили місцеві артисти Людмила Салтикова, Марина Кузьмак, Роман Лозовий, Євген Литвин та Ярослава Котляр, які дарували всім присутнім чудові незабутні пісні. Також до святкового концерту із запальними танцями долучився і майстер танцполу, керівник «Legion Dance Studio» Олександр Мороз.

Захопливим продовженням концерту був розіграш святкової лотереї, яка приємно порадувала гостей чудовими призами від численних спонсорів: ПАТ «Електромеханічний завод «Магніт», автошкола «Ягуар», КП «Агенція розвитку Канівської громади», магазини «Круте тісто», «Комфорт Хаус», «Сузір’я», «Діамант», «МайФон», «Дніпро-М» та багато інших. Неупередженим суддею розіграшу став кулінар, фіналіст телешоу Сєржик Файний.

Ведуча святкового заходу дикторка Вікторія Солодка та ведуча ток-шоу «На хвилі відвертості» Олена Радченко нагородили гостей ефірів радіо «Магніт» в різних номінаціях. Так, у номінації «Найменший учасник ефіру» було відзначено Ярослава Науменка, в номінації «Інформаційний партнер та реалізована забаганка» – місцеву газету «Канівчанка», а в номінації «Супер гість «Найбільша кількість ефірів» – директорку Канівського Центру ПМСД Наталія Горьова.

Також директор радіо «Магніт» Віталій Слободяник висловив щирі слова вдячності Канівському міському голові Ігорю Ренькасу, відділу культури, фінансовому управлінню та управлінню економічного розвитку виконавчого комітету Канівської міської ради, а також всім-всім, хто так активно підтримали їх у проведенні такого незабутнього свята.

Далі святкування продовжив проект MIKISH та переможець проекту «Голос Країни» Ігор Грохоцький, який подарував гостям свята драйвові пісні у своєму виконанні.

На завершення свята учасники СК «Івазар» показали феєричне вогняне шоу, а DJ MAROCCO, VORON та «Танцювальний МАГНІТ» запалили танцювальний майданчик шаленою дискотекою 80-тих та 90-тих.

Фото: Ілля Труфанов

  Друк статті