І знову ІV позачергове засідання VІ сесії Канівської міської ради не відбулося


Повернутись

Сьогодні, 17 серпня, депутати Канівської міської ради знову не змогли зібратися на ІV позачергове засідання VІ сесії Канівської міської ради, яке було перенесено, відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса.

Відтак, через те, що не було зібрано кворум, міський голова Ігор Ренькас не зміг відкрити ІV позачергове засідання VІ сесії. Причина – відсутність більшості депутатів, зокрема, із фракцій «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», «Партія Зелених України» та «Батьківщина».

Також на засідання прийшли і учасники АТО/ООС. Адже в порядок денний позачергового засідання було включено 13 питань щодо виділення їм земельних ділянок. Про те, дані питання не розглядалися, так як засідання не було відкрито.

Слід додати, що міський голова Ігор Ренькас пообіцяв присутнім учасникам АТО/ООС, що питання щодо виділення земельних ділянок для цієї категорії обов’язково будуть включеними до порядку денного чергового засідання VІ сесії Канівської міської ради, яке заплановане на 26 серпня ц.р.

 

 

 

  Друк статті