Давайте разом дивитися якісне українське кіно!


Повернутись

Вже 22 серпня, на набережній Дніпра у Каневі, з 12-00 розпочнеться кінопоказ повнометражних фільмів останніх років, а також короткометражних фільмів Проєкту «Дивись українське!». Вхід вільний!

Запрошують на перегляд не тільки БФ «МХП – Громаді» та ПрАТ «Миронівська птахофабрика», але й метр українського кінематографа Богдан Бенюк! Вмикайте відео, переконайтесь!

До речі, сам Богдан Михайлович стане почесним гостем кіносвята та, власне, відкриватиме показ у Каневі!

Нагадуємо, що кінопокази відбуваються в межах Національного Туру «Кіно просто неба», який охоплює 9 областей України, покриття близько 500 населених пунктів, а можливість безкоштовно подивитись сучасне українське кіно отримає більше ніж 500 000 людей!

Національний Тур «КІНО ПРОСТО НЕБА» реалізується Благодійним фондом «МХП – Громаді» у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Партнерами Національного Туру «Кіно просто неба» є: Райффайзен Банк Аваль, Компанія «Делойт» в Україні, Українська кіноакадемія, UA: Суспільне мовлення, компанія «Вавілон», Еспресо TV.

  Друк статті