День Незалежності 2021: як відсвяткували у селах Канівської громади


Повернутись

У вівторок, 24 серпня ц.р., День Незалежності України, окрім Канева, відзначали і в селах Канівської громади.

На державне свято в Межирічі зібралося майже все село. Любов до рідної землі, вміння вирощувати хліб поєднались у пам’яті людей зі славним минулим та героїчним сучасним. У святкуванні Дня Незалежності взяли участь діти, молодь та старше покоління. Мешканці села щиро аплодували місцевим аматорам та смакували солодкою кукурудзою.

В Конончі 24 серпня ц.р. було організовано тематичний захід присвячений 30-річчю незалежності України. Під час якого староста Ніна Матвієнко побажала присутнім здоров’я та віри в перемогу.

– Нині, в умовах агресії з боку Росії, ми продовжуємо боротьбу за власну свободу та незалежність. Тож попереду – велика робота. Українці мають об’єднати всі зусилля для подальшої розбудови нашої великої квітучої держави, – підкреслила Ніна Матвієнко.

В Яблуневі було проведено круглий стіл на тему «30-річчя незалежності: як це було».

Не залишились осторонь святкувань і в Хуторі Хмільна. За участі школярів Хмільнянського ліцею в місцевому клубі було організовано невеличкий концерт із піснями та декламуванням віршів.

В Пекарях цього дня в приміщенні місцевої бібліотеки було організовано тематичну виставку на тему «Незалежність у нашій ДНК». Представники органу місцевого самоврядування вшанували пам’ять загиблих героїв покладанням квітів до Братської могили.

  Друк статті