День Незалежності 2021: у Каневі святкування завершили феєричним концертом


Повернутись

І на завершення, остання публікація із циклу День Незалежності 2021. У Каневі святкування 30-річчя незалежності України завершилося феєричним концертом.

Розпочались вечірні святкові заходи 24 серпня о 19-00 з проведення телемосту між 5 головними сценами Черкаської області. До речі, одну з таких було встановлено у нашому рідному місті Каневі.

– Наш народ йшов до незалежності та вольності через століття кривавих змагань, міжусобних війн та постійного спротиву зовнішнім завойовникам. Багато поколінь українців на генетичному рівні виношували мрію відродити втрачене та почати вже самостійно господарювати у власному домі. Врешті-решт стати нацією, яку знатимуть і поважатимуть у світі, а не бути придатком на окраїнах різних імперій, – підкреслив Ігор Ренькас. Та додав, що в умовах війни, яка триває вже більше семи років, ми все ж послідовно реалізуємо наше прагнення жити в єдиній сім’ї цивілізованої Європи.

На завершення своєї промови міський голова привітав усіх зі святом та побажав присутнім міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя та віри у щасливе майбутнє Канівської громади та України.

Численна кількість гостей завітала цього дня до Канева, щоб висловити щирі слова привітань та вручити нагороди. Серед них: голова Черкаської районної державної адміністрації Валерія Бандурко, депутат Черкаської обласної ради Володимир Братаніч, та голова благодійної організації розвитку обдарованих дітей Юлія Гершун, яка, до слова, посприяла нашим ветеранам АТО/ООС у підкоренні Говерли.

Володимир Братаніч від громадської організації «Рідна Черкащина» нагородив медалями «30 років незалежності Наталію Шульгу, Варлама Стуруа, Ігоря Ренькаса, Наталію Капустян, Михайла Фесенка, Олександра Бузницького та Сергія Якименка за благодійну та громадську діяльність задля розвитку Черкащини.

Справжнім сюрпризом свята стало відео привітання від наших ветеранів АТО/ООС з вершини Говерли. В якому вони заспівали Державний Гімн та привітали всіх із 30-річчям незалежності України.

Після офіційної частини розпочався феєричний концерт запальної співачки Ольги Цибульської, продовженням якого стали виступи не менш запальних та талановитих місцевих артистів, серед яких був і Євген Литвин, і Роман Лозовий, і Майрамік Авоян, і Марина Кузьмак, і Олена Степаненко, і Юлія Третьякова, і Людмила Салтикова, і колектив «Невгамовні», і багато інших. Артисти подарували присутнім щирість посмішок та музичну втіху.

Щиро вдячні відділу культури виконавчого комітету Канівської міської ради, Черкаській обласній державній адміністрації, БО «БФ «МХП – Громаді», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», підприємствам групи компаній «Верес» та всім, хто долучився до організації та проведення неймовірного 30-річчя незалежності нашої рідної неньки – України.

Україна – ти у нас єдина!!!

  Друк статті