Національний тур «Кіно просто неба»: як це було у Каневі


Повернутись

У неділю, 22 серпня ц.р., у Каневі відбувся кінопоказ сучасних українських стрічок, який проходив у рамках Національного туру «Кіно просто неба». Організували кінопоказ на набережній Дніпра.

До уваги канівчан та гостей міста було представлено 5 кінокартин, а саме:

  • Бобот та енергія Всесвіту;

  • Фокстер і Макс;

  • Дике поле;

  • Гуцулка Ксеня;

  • Мої думки тихі.

Справжнім сюрпризом для глядачів став візит визнаного і впізнаваного народного артиста України, одного із амбасадорів проєкту «Кіно просто неба», Богдана Бенюка. Народний улюбленець підкреслив важливість популяризації українського кіно. Адже даний проект це не просто подарунок для України, це свого роду поштовх до того, щоб на території нашої держави активно почали розвиватися мандрівні кінотеатри, які нестимуть в маси справжнє українське кіно.

Під час презентації Національного туру виступили заступниця Канівського міського голови Галина Москаленко, заступник директора ПрАТ «Миронівська птахофабрика» Сергій Ладохін та директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді» Тетяна Волочай, які відзначили, що проєкт «Кіно просто неба» є дуже важливим у просуванні українського кінематографу.

Великою несподіванкою для глядачів було побачити на великому екрані творчу молодь Канівської громади. Адже під час офіційного відкриття проєкту на сцену запросили дітей, які у червні стали учасниками проєкту «Кінематографічні майстер-класи для підлітків «Grandparents очима дітей». Режисер Андрій Дончик представив усім короткометражний фільм про місцевого скульптора Володимир Толстопятов, який створили канівські молоді таланти.

Загалом кінопоказ вийшов вражаючим та сімейним для всіх вікових категорій, від малечі до людей поважного віку, яким цікаве і які хотіли познайомитись з українським кіно.

Слід зазначити, Національний тур «Кіно просто неба» реалізується Благодійним фондом «МХП – Громаді» у партнерстві з Асоціацією «Сприяння розвитку кінематографа в Україні – дивись українське!» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

  Друк статті