У Каневі відбулися заходи до Дня пам’яті захисників України


Повернутись

29 серпня в Україні встановлено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Українські військові – це люди, які тримають на своїх плечах мирне небо над Україною. Вони – Герої нашої держави, як творять її незалежність щодня.

У неділю, 29 серпня ц.р., на території Канівської громади відбулися меморіальні заходи для вшанування пам’яті, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Вшанувати полеглих воїнів та покласти квіти до пам’ятного знаку захисникам України прийшли батьки та рідні загиблих, представники влади, державних установ, підприємств та організацій, молодь та громадськість міста. Було оголошено хвилину мовчання. Священик Володимир провів літію за померлими.

Слід зазначити, що відзначення Дня пам’яті захисників України саме 29 серпня обрано не випадково, бо саме в цей день у 2014 році, в ході російсько-української війни та Іловайської операції відбувся потужний прорив української групи військ з російського оточення, де проявився масовий героїзм добровольців і військових, та загинула найбільша кількість українських воїнів.

  Друк статті