Питання виділення земельних ділянок у Канівській громаді залишається відкритим


Повернутись

Сьогодні, 31 серпня, відбулося чергове засідання сесії Канівської міської ради. Як і обіцяв міський голова Ігор Ренькас, до порядку денного засідання було включено перелік питань, щодо виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення у власність для учасників АТО/ООС нашої громади.

На засіданні були присутні і учасники бойових дій, ветерани АТО/ООС та члени їх родин, які закликали депутатів дійти до компромісу та врешті-решт виділити земельні ділянки, адже це право гарантоване їм державою. Як зауважив один із ветеранів, є хлопці-атовці, які хочуть отримати цю землю вже більше 6 років, тому в депутатів на сьогоднішньому засіданні є всі шанси підтримати наших захисників та дотриматися відповідних норм закону.

Про те, під час затвердження порядку денного, за ініціативи депутата від фракції «Батьківщина» Сергія Водянова всі питання, що пов’язані з передачею у власність громадянам та юридичним особам земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення було виключено з порядку денного більшістю голосів депутатського корпусу (представники фракцій «Батьківщина», «ОПЗЖ», «Європейська солідарність» та «Партія Зелених України»). Відтак, питання щодо виділення землі для ведення сільського господарства учасникам АТО/ООС Канівської громади залишається відкритим.

Слід додати, що в ході засідання 14 депутатів знову ж таки проголосували за проєкт рішення «Про передачу в оренду громадянам та юридичним особам земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення, які розташовані в адміністративних межах Канівської міської територіальної громади», підготовлений головою фракції «Партія Зелених України» Володимиром Коржовим. Це рішення, як і минулого разу, так і тепер, не було підтримано жодним профільним відділом виконкому через невідповідність до законодавства України. Таким чином, депутати знову призупинили процес передачі земельних ділянок с/г призначення у власність жителям Канівської громади, у тому числі і учасникам АТО/ООС.

  Друк статті