До нового навчального року у Яблунівському НВК облаштовано вбиральню


Повернутись

Першого вересня для всіх школярів Канівської міської територіальної громади розпочався новий навчальний рік. Після карантину, дистанційного навчання та літніх канікул діти таки відзначили День знань у рідних школах, які за цей час стали ще комфортнішими.

Зокрема, до початку нового навчального року у Яблунівському навчально-виховному комплексі не тільки звели внутрішній туалет, а й облаштували його для учнів інвалідністю. Також тут є відділення для хлопчиків і дівчаток, діти мають змогу мити руки теплою водою.

За словами начальника відділу освіти Надії Голди орієнтовна вартість проєкту з облаштування внутрішнього туалету (розроблення проектно-кошторисної документації та ремонтні роботи) – 1,3 млн. грн. Ремонтні роботи виконало підприємство «Канівтехбуд». Кошти для їх реалізації виділялися з міського бюджету протягом двох років.

Додамо, у планах міської влади – і надалі системно покращувати матеріально-технічну базу у всіх закладах освіти громади, адже комфортне перебування у них – це запорука якісного навчання.

  Друк статті