Канівський ЦНАП розпочав приймати документи громадян у цифровому вигляді – через застосунок «Дія»

Відповідну інформацію озвучила начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» Наталія Матінова під час апаратної наради Канівського міського голови Ігоря Ренькаса з представниками структурних підрозділів виконавчого комітету та директорами комунальних підприємств міста, що відбулася у п’ятницю, 3 вересня ц.р.

Зі слів посадовиці, Канівська громада поступово адаптується до інновацій у запровадженні адміністративних послуг та робить їх отримання ще зручнішим. Так, першим кроком до цього є перехід в режим  paperless (режим «без паперів»).

- 25 серпня ц.р. у Канівському ЦНАПі вперше було надано послугу з реєстрації місця проживання новонародженої дитини без використання паперових документів. Для цього отримувачу послуги знадобилсося лише відсканувати смартфоном спеціальний QR-код, надавши таким чином     застосунку «Дія» можливість згенерувати необхідні для надання послуги електронні документи та надіслати їх на електронну скриньку Канівського ЦНАП, ˗ розповіла Н. Матінова.

Наразі в Україні вже 320 ЦНАПів використовують технологію «Дія.QR». Нова можливість застосунку оптимізує та автоматизує роботу адміністраторів, а також мінімізує ризики роботи з неякісними копіями документів.

Додамо, станом на сьогодні через Канівський ЦНАП надається 240 адміністративних послуг.