49 дітей з Канівської громади забезпечено оздоровленням та відпочинком


Повернутись

Як відомо, весна і літо – це не тільки прекрасний час для яскравих емоцій та нових вражень, а це ще й найкращі періоди для відпочинку та оздоровлення дітей.

Тож цього року, з травня по серпень, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту було направлено на оздоровлення та відпочинок 49 дітей шкільного віку (27 міських і 22 сільських) Канівської громади до наступних дитячих оздоровчих закладів:

  • Міжнародний Дитячий Центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця) – 8 дітей;

  • Український Дитячий Центр «Молода гвардія» (м. Одеса) – 10 дітей;

  • Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» (Херсонська обл., м. Скадовськ) – 5 дітей;

  • Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Северянін» (Запорізька обл., смт. Кирилівка) – 6 дітей;

  • Дитячий оздоровчий табір «Артек-Прикарпаття» (Львівська обл., місто Трускавець) – 10 дітей;

  • Дитячий заклад «Дитячий санаторій «Бердянський» (Запорізька обл. місто Бердянськ) – 10 дітей.

- Пріоритетним напрямом оздоровчої кампанії 2021 року, як і в минулі роки, є охоплення оздоровленням та відпочинком якомога більшої кількості дітей пільгових категорій, які потребують особливої уваги і підтримки, це: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти загиблих у районі проведення АТО, діти учасників бойових дій, діти внутрішньо переміщених осіб, діти з інвалідністю, діти із багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти, ˗ підкреслює начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лєбедева.

Разом з тим, як зауважила Л.Лебедєва, оздоровча кампанія триває до 31 грудня ц.р. Тому діти ще матимуть змогу поїхати на оздоровлення до обласних та регіональних санаторіїв України.

  Друк статті