До дня міста серед школярів Канівської громади пройшов конкурс творів і фотографій


Повернутись

У п’ятницю, 10 вересня ц.р., творчі й обдаровані діти з Канівської громади зібралися в сесійній залі будинку рад. І це не випадково. Вже стало доброю традицією проводити різноманітні конкурси серед школярів напередодні дня Канева.

Теплими словами та подарунками від Канівського міського голови Ігоря Ренькаса привітали школярів-переможців заступник міського голови Тетяна Жівотова та начальник відділу освіти Надія Голда.

- Ми традиційно напередодні Дня міста проводимо такі конкурси. І мені дуже приємно, що ви з радістю берете участь у них. Хочеться, щоб у ваших школах вас також відзначили і показали конкурсні роботи, - звернулася до школярів Н.Голда.

Зауважимо, цього року учні шкіл змагалися у написанні творів на тему «Моя Україна єдина і вільна», присвячених 30-річчю Незалежності України. Усього на конкурс було подано 26 робіт у двох номінаціях «Поезія» та «Проза».

У конкурсі творів в номінації «Поезія»: 1 місце виборола  Анна Замотайло (8-Б клас, ЗОШ №3); 2 місце розділили між собою Ілля Шеремет (3клас, гімназія ім. І.Франка) та Денис Шумський (4-Б клас, ЗОШ №1), 3 місце – Ірина Процько (11 клас, Хмільнянський  ліцей) та Анна Бойко (6-А клас, гімназія ім. І.Франка).

Номінація «Проза»: 1 місце Назар Кульша (6-А клас, ЗОШ №1), 2  місце: Маргарита Давиденко (7-Б клас, СШ№6) та Євгенія Петреченко (8 клас, гімназія ім. І.Франка), 3 місце – Анна Мороз (10-А клас, ЗОШ №4) і Софія Криволап (10 клас, санаторна школа).

Окрім, конкурсу творів відбувся ще і конкурс фотографії «Особливий ракурс мого міста». Під час якого  за допомогою он-лайн голосування були визначені переможці в номінаціях «Моя щаслива родина», «Місто з душею», «Місця пам’яті».

У номінації «Місто з душею» 1 місце посіла Вероніка Новицька (ЗОШ №1), 2 місце – Олег Артамонов (ЗОШ №1), 3 місце: Софія Коба (ЗОШ №1).

 

Номінація «Місця пам’яті»: 1 місце Микола Наконечний (ЗОШ №1), 2 місце Денис Шумський (ЗОШ №1), 3 місце – Софія Сліпко (ЗОШ №1).

 

Номінація «Моя щаслива родина»: 1 місце – учнівський колектив 10-го класу Канівської гімназії імені Івана Франка, 2 місце Даніїл Зорін (ЗОШ №4), 3 місце Вероніка Фастовець (гімназія ім. І.Франка).

  Друк статті