Депутати міської ради ознайомилися із звітом про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Канівської громади


Повернутись

Під час IV чергового засідання VI сесії Канівської міської ради, яке відбулося 30 серпня ц.р., депутати ознайомилися із Звітом про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Канівської міської територіальної громади за І півріччя 2021 року.

Зауважимо, загальні надходження до бюджету громади за I півріччя 2021 становили 144,6 млн. грн., з них: до загального фонду – 143,1 млн. грн., до спеціального – 1,5 млн. грн. Найбільшу частину (72,1%) складали власні та закріплені доходи, їх мобілізовано 104,2 млн. грн.

Взагалі, найбільші суми видатків протягом І півріччя 2021 року були спрямовані на утримання установ та закладів освіти 71,5 млн. грн., що складає 51,2% від загальної суми видатків міського бюджету.

Видатки міського бюджету по всіх галузях профінансовані на суму 139,6 млн. грн. Першочергове фінансування захищених статей видатків по загальному фонду в сумі 103,2 млн. грн. забезпечено повністю. При цьому, з державного бюджету спрямовано на освіту 36,1 млн. грн. субвенції, з місцевого бюджету трансфертів на здійснення  переданих видатків у сфері освіти та охорони здоров’я – 3,0 млн. грн., з обласного бюджету іншої субвенції – 1,3 млн. грн.

Також загалом за 6 місяців поточного року через систему держзакупівель ProZorro було проведено більше 2 тисяч тендерних процедур на загальну суму 75,8 млн. грн., завдяки чому бюджет громади заощадив 2,7 млн. грн. бюджетних коштів.

Відповідно до звіту протягом І півріччя поточного року робота всіх служб, підрозділів та організацій міської ради та її виконавчого комітету була спрямована на реалізацію заходів, передбачених Програмою, а також на забезпечення карантинних заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 і її модифікаціями, спричиненими коронавірусом SARS-CoV-2.

Нагадаємо, Канівська міська територіальна громада посіла I-ше місце в Черкаській області серед 65 громад у рейтингу інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України з чисельністю населення до 150 тисяч, що здійснюється Фондом «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» і який враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну привабливість громад у 2021 році.

  Друк статті