Майже 2,3 мільйона гривень було витрачено з міського бюджету на підготовку закладів освіти до нового навчального року


Повернутись

На останньому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради, 8 вересня ц.р., члени виконкому розглянули проект рішення щодо підготовки закладів освіти Канівської громади до нового навчального року.

Нагадаємо, наприкінці червня ц.р. члени виконкому затвердили перелік основних, першочергових та термінових заходів з підготовки шкіл, дитсадків та позашкільних навчальних закладів Канівської міської територіальної громади до нового 2021/2022 навчального року.

Як повідомила начальник відділу освіти Надія Голда, на сьогодні виконано ще не все із переліку термінових заходів. Загалом із місцевого фонду на придбання та ремонти виділено – 2 278 939,52 грн.

Зокрема, у Канівській спеціалізованій школі №6 закінчено ремонт зовнішньої частини системи опалення. Встановлено автоматичну пожежну сигналізацію та систему оповіщення про пожежу з виводом на пульт управління, виготовлено проект на будівництво багатофункціонального спортивного майданчика (проведено тендер та визначено переможця).

Також проведено тендер на мультимедійне обладнання для шкіл громади і визначено переможця. Заключено договір на шкільні меблі (парти, стільці, дитячі стінки, столи для вчителів).

У Канівській ЗОШ №1 закінчується ремонт туалету для дітей з особливими потребами.

Проводяться тендери на закупівлю спортивного майданчика в ЗОШ № 1 та в ЗДО «Теремок» – ігрового майданчика.

У Яблунівському НВК завершено будівництво внутрішнього туалету. Завезено тверде паливо.

Зроблено косметичний ремонт класних кімнат, коридорів закладу та газової котельні у Хмільнянському ліцеї. Замінено огорожу біля корпусу початкової школи та дошкільного підрозділу. Відбулася реконструкція їдальні, дообладнано тренажерну залу та перероблено кімнати для дошкільнят.

У дитячому садочку «Білочка» замінено вікна, а в дитячому садочку «Дударик» зроблено ремонт зовнішніх і внутрішніх каналізаційних мереж та водопостачання до господарчого блоку.

Розроблено проектно-кошторисну документацію та проводиться капітальний ремонт харчоблоку у садочку «Сонечко», а в садочку «Садко» встановлено в окремих групах нові унітази та замінено стелю на підвісну в групі «Червона шапочка».

У садочку «Теремок» зроблено ремонт методичного кабінету, кабінету психолога та соціального педагога. Планується встановлення 2 пандусів та 2 драбин для запасних виходів, 6 пожежних кранів та проведення внутрішнього пожежного водопроводу.

Проведено монтаж зовнішніх відкосів віконних блоків у ЗДО «Білочка», «Віночок», «Дзвіночок». Обладнано сенсорну кімнату та встановлено спортивний майданчик в ЗДО «Сонечко».

Для усіх закладів освіти Канівської громади було придбано господарчі та медичні товари на загальну суму 141,2 тис. грн. та євро контейнери на суму 94,8 тис. грн. Завезено свіжий пісок у всі дошкільні заклади.

У 2021 році заклади освіти отримали  спонсорську допомогу від: ПрАТ «МХП», ПрАТ «Миронівська птахофабрика», БО «Благодійний фондом «МХП – Громаді», ЯСП ТОВ «Пономар», ГК Верес, ПАТ «Магніт прилад» та ПАТ «Електромеханічний завод «Магніт», депутатів Канівської міської ради, громадських та благодійних організацій, підприємців громади.

  Друк статті