В Каневі за 9 місяців поточного року вже відремонтовано 14 вулиць


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Інформацію про хід виконання ремонтних робіт дорожнього покриття по вулицях Канева заслухали члени виконавчого комітету Канівської міської ради в ході останнього засідання, що відбулося 22 вересня ц.р.

Відтак, як повідомив радник міського голови Микола Москалець, за дев’ять місяців 2021 року за кошти місцевого бюджету вже було проведено поточний та середній ремонт дорожнього покриття 10 вулиць, а саме: Франка, Гагаріна, Олега Кошового, Червоний Яр, Костенка, Канівська, Ломаки, Грицика, Приймака та території Канівської багатопрофільної лікарні. Загальна сума, яка була витрачена на ремонт становить більше 8 млн. грн.

На вулиці Татарченка та провулку Вячеслава Чорновола було проведено капітальний ремонт доріг на суму близько 770 тис. грн. Кошти було повністю виділено з місцевого бюджету.

За рахунок субвенції з державного бюджету вже завершено капітальний ремонт вулиць Варинського та Толстого на загальну суму більше 2 млн. грн.

Під час обговорення член виконкому Валентина Чиж поцікавилася принципом відбору вулиць для проведення ремонту доріг.

– На сьогодні в Каневі є ще велика кількість доріг, які знаходяться в аварійному стані та потребують капітального ремонту. Ми намагаємось, в першу чергу, закрити потреби по ремонту вулиць, де зруйновано дорожнє покриття внаслідок заміни комунікацій (водо-, газо-, тепло- та каналізаційних трубопроводів). Далі зважуємо на розміщення цих вулиць, адже хочемо проводити ремонт локаційно, тобто певними районами, – підкреслив міський голова Ігор Ренькас.

Слід додати, що на сьогодні розроблено проектно-кошторисну документацію та включено в план ремонту до кінця 2021 року ще такі 6 вулиць:

  • за рахунок місцевого бюджету – вулиці Максимовича та Павла Гарячого;

  • за рахунок державного бюджету – вулиці Кобзарева, Соснова і Торгова та заїзд на Центральне кладовище від вулиці Соснова.

 

  Друк статті