У Канівській міській територіальній громаді нараховується 23 842 виборці


Повернутись

Вже наступного місяця, 31 жовтня ц.р., відбудуться проміжні вибори народного депутата України у одноманому виборчому округу № 197. Вони призначені у зв’язку з тим, що народний депутат Олександр Скічко став головою Черкаської ОДА. Нині вже 16 кандидатів заявили про свою участь у виборчих перегонах та були офіційно зареєстровані ЦВК.

За повідомленням начальника відділу ведення державного реєстру виборців Миколи Порожнього, станом на 22 вересня ц.р. на території Канівської міської територіальної громади зареєстровано 23842 виборці. З них 20319 виборців зможуть здійснити волевиявлення на 12 виборчих дільницях Канева. Ще 2071 виборець – на виборчих дільницях сіл: Гамарня, Кононча, Михайлівка, Пекарі, Хмільна, Хутір-Хмільна та Яблунів. Жителі з сіл нашої громади ˗ Межиріч, Бабичі та Лука проголосувати на цих виборах не зможуть у зв’язку з тим, що перераховані населені пункти відносяться до  виборчого округу № 196.

Тож, шановні жителі громади, якщо у вас виникли сумніви відносно того, чи ви будете включені до списків голосування на проміжних виборах у народні депутати, що відбудуться 31 жовтня 2021 року,  у вас ще є час перевірити себе у державному реєстрі виборців. Він знаходиться за адресою: м. Канів вул. 206 дивізії, 12. 

Час роботи відділу ведення державного реєстру виборців виконавчого комітету Канівської міської ради: з 08.00 ˗ до 17.15 ( з понеділка по четвер), п'ятниця з 08.00 – до 16.00. Вихідні  дні ˗ субота, неділя.

  Друк статті