Діти – наше майбутнє, дбаємо про них разом!


Повернутись

Майже 1000 дітей з Канівської громади було забезпечено оздоровленням та відпочинком. Про це поінформувала начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Лариса Лебедєва в ході останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, 22 вересня ц.р. Також вона доповіла про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей нашої громади віком від 7 до 17 років за період з 1 січня по 20 вересня поточного року.

Відтак, загальна чисельність дітей шкільного віку від 7 до 17 років становить – 3129 дітей. станом на 20 вересня ц.р. послугами оздоровлення та відпочинку охоплено 986 дітей (31,5%).

Діти направлялися на оздоровлення та відпочинок до ДП «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія) та ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія» (м. Одеса).

У серпні вперше направлено групу дітей з 10 осіб до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку вищої категорії, що розташований в гірському районі – «Артек-Прикарпаття» (м. Трускавець).

Ще одна група дітей Канівської громади мала змогу оздоровитись у дитячому закладі «Дитячий санаторій «Бердянський» (м. Бердянськ) за путівками Черкаського регіонального відділення Дитячого Фонду України.

Крім того, відділом у справах сім’ї, молоді та спорту за кошти обласного бюджету направлено дві групи дітей до дитячих оздоровчих закладів: «Дитячий заклад санаторного типу «Таврія» (м. Скадовськ) та дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Северянін» (Запорізька обл., смт. Кирилівка).

За кошти міського бюджету влітку всього відпочило 18 дітей Канівської громади:

  • 10 волейболісток дитячого волейбольного клубу «Вікторія», чемпіонки Черкаської області та фіналістки чемпіонату України «Дитяча Ліга» – у дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Гренада» (Херсонська область, с. Стрілкове, Арабатська стрілка), тренер Наталія Кузнєцова;

  • 8 дітей з особливими потребами – у таборі нового формату «Максимум» (м. Золотоноша).

За путівками управління соціального захисту населення нашої громади оздоровлено одну дитину, інвалідність якої пов’язана з ЧАЕС в супроводі одного з батьків в санаторії «Мошногір’я» (Черкаська обл., с. Будище).

За путівками Канівського Центру ПМСД направлено на оздоровлення 26 дітей до обласних санаторіїв «Городище», «Сосновий бір», «Пролісок», «Руська поляна» та до санаторію за межами області «Джерело», (м. Трускавець).

Нагадаємо, для отримання путівки, батьки дітей, які відносяться до пільгових категорій, звертаються до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту або до старост за місцем реєстрації дитини та подають заяву одного з батьків, копію свідоцтва про народження, копію документа, який підтверджує належність дитини до відповідної категорії, згоду на збір та обробку персональних даних.

  Друк статті