1 МІСЦЕ ЗА ПОКАЗНИКОМ ЯКОСТІ ЗНАНЬ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, МАТЕМАТИКИ, ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Державна підсумкова атестація – тест на якість знань

2015 – 2016 навчальний рік особливий для випускників 11-х класів: державну підсумкову атестацію з української мови, історії України або математики (на вибір) учні здавали у формі ЗНО. Аналіз результатів ДПА учнів гімназії імені Івана Франка та загальноосвітніх закладів міста Канева в черговий раз переконав, що педагоги міста надають якісні освітні послуги для задоволення потреб учнів і їх батьків. За даними лабораторії-центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти Комунального закладу «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» Черкаської обласної ради» місто Канів в рейтинговій таблиці займає І місце з усіх згаданих предметів за показником якості знань: з української мови він складає 81,6%, математики – 72,1%, історії України – 56,2% (див. діаграми 1,2,3)

Тож вітаємо з такими успіхами випускників освітніх закладів міста та вчителів, що підготували їх до випробування. Так тримати!

Завідувач міського методичного кабінету відділу освіти

О.Горленко