Тариф на тепло для населення Канева залишиться на рівні 2019 року


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради сьогодні, 13 жовтня ц.р.

Відтак, тариф на послугу з постачання теплової енергії для потреб населення протягом опалювального періоду 2021/22 років становитиме 1907,53 грн./Гкал (з ПДВ).

Плата за абонентське обслуговування, у розрахунку на 1 абонента для комунальних послуг з постачання теплової енергії складатиме 33,74 грн.

Нагадаємо, відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері постачання теплової енергії та постачання гарячої води в опалювальному періоді 2021-2022 рр. укладеного 30 вересня ц.р. між Кабінетом Міністрів України, НАК «Нафтогаз України», Офісом Президента України, ВАОМС «Асоціація міст України» та Палатою місцевих влад Конгресу місцевих та регіональних влад було зафіксовано тарифи на тепло в новому опалювальному сезоні на рівні минулорічних, а держава, зі свого боку, зобов’язалася спрямувати до місцевих бюджетів додаткові кошти для фінансової підтримки підприємств теплопостачання.

  Друк статті