14 жовтня - День захисників і захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Вітаємо!

Щороку, 14 жовтня, ми відзначаємо День захисників і захисниць України, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва як символ нерозривного зв’язку поколінь та тяглості традицій борців за українську державність.

У цей день вшановуємо також і пам’ять воїнів попередніх поколінь, згадуємо їхні подвиги. Поважаємо силу, відвагу і доблесть наших нинішніх захисників і захисниць. Дякуємо всім тим, хто ціною власного життя і здоров’я продовжує відстоювати територіальну цілісність держави зараз. Адже ви − наша фортеця, наш спокій, наша надія і віра у краще майбутнє. Ви захищаєте нас там... а ми спробуємо зробити для вас все, що можемо, тут − у мирному житті.

Віримо, що українці обов’язково зможуть не лише зберегти та захистити свою землю, але й побудувати таку державу, у якій ми всі мріємо жити. Тож у день Покрови Святої Богородиці ми від усього серця бажаємо нашим захисникам і захисницям міцного здоров’я, впевненості у собі і в своїй країні, життєвих успіхів і удачі. Слава Україні! Героям Слава!

З повагою Канівський міський голова Ігор Ренькас та виконавчий комітет міської ради