В Яблуневі перешкоджали збирати врожай з незаконно обробленого поля

На території Канівської міської територіальної громади на початку жовтня ц.р. було створено комісію по роботі з безхазяйним майном (насадженнями сільськогосподарських культур). В цю комісію було включено представників виконкому та органів Канівської Державної податкової інспекції.

Комісія, в ході своєї роботи, обстежила декілька земельних ділянок в селі Яблунів і виявила, що вони незаконно засіяні сільськогосподарськими культурами, а саме кукурудзою.

Відповідно до виявленого факту було складено опис ділянок. Згідно законодавства, незаконно оброблена ділянка та все, що вирощене на ній належить громаді, на території якої знаходиться.

Відтак, у вівторок, 12 жовтня ц.р., підприємство, яке має право на збір та подальшу реалізацію, розпочало збирання врожаю. Проте близько 16 години вечора косіння кукурудзи було припинено групою людей (в інтересах слідства дані не розголошуються), які викликали поліцію, але по приїзду правоохоронних органів не змогли надати ґрунтовні пояснення свого відношення до цієї земельної ділянки.

Тож, з’ясовувати всі обставини по цій справі будуть відповідні правоохоронні органи, про результати розслідування буде повідомлено згодом. Слід додати, що кошти від реалізації безхазяйного врожаю повинні були поповнити місцевий бюджет.