У селах Канівської громади вшанували пам’ять захисників та захисниць України


Повернутись

Не лише в Каневі 14 жовтня ц.р. відзначали День захисників та захисниць України. В селах Канівської міської територіальної громади теж вшановували пам’ять загиблих українських бійців.

Нагадаємо, це свято започатковано Указом Президента 14 жовтня 2014 року з назвою «День захисника України». У липні цього року Верховна Рада України перейменувала його на «День захисників і захисниць України».

Урочисті вшанування розпочалися напередодні, 13 жовтня, у селі Хмільна. Староста Людмила Птуха, учні та вчителі місцевої школи, а також не байдужі жителі села, згадали усіх полеглих за свободу та незалежність біля пам’ятника загиблих воїнів Другої світової війни.

У селах Пекарі та Яблунів 14 жовтня ц.р. місцеві жителі, разом із учасниками бойових дій, покладали квіти до символічних могил, з метою вшанувати всіх, хто відстоював і продовжує відстоювати цілісність нашої держави.

В цей же день у селі Конанча було покладено квіти до могили загиблого учасника бойових дій в зоні проведення АТО/ООС Івана Григоровича, а в селі Межиріч – до могили учасниці бойових дій в зоні проведення АТО/ООС Лариси Прохоренко.

  Друк статті