21 квітня ц.р. відбудеться особистий прийом начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

21 квітня 2017 року з метою надання правової консультації і роз’яснення правових питань, відбудеться особистий прийом  начальником Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Фатенком Ярославом Миколайовичом.
Прийом проходитиме з 10 години в приміщенні відділу «Канівське бюро правової допомоги» за адресою: м. Канів вул. Шевченка, 6,  другий поверх (приміщення Ощадбанку).
Попередній запис на прийом проводиться за 3 дні до дати прийому по тел: контактний тел. 3-69-62 та ел. пошта: byro_kaniv@ukr.net.

Відділ «Канівське бюро правової допомоги»