Дегустація сирів, забави для дітей та відкриття скульптури – Канівський маслосирзавод відсвяткував своє 50-річчя


Повернутись

У суботу, 23 жовтня ц.р., Канівський маслосирзавод святкував свій 50-річний ювілей. За цей час завод пережив часи криз та перемог, становлення і пошуків нових ринків збуту. На сьогодні ТМ «Клуб Сиру» не лише займає вагоме місце на молочному ринку України, а й успішно конкурує з іншими виробниками за кордоном, маючи репутацію виробника високоякісної продукції.

– Півстолітній ювілей – це важлива подія, насамперед, для колективу заводу, хоча, думаю, що й для міста також. Бо це історія розвитку Канева, – зазначив директор заводу Іван Дерменжи та додав, що пишається своїми працівниками та вірить у невпинне процвітання Канівського маслосирзаводу.

Під час офіційної частини, привітання від імені Канівського міського голови Ігоря Ренькаса передала його заступниця Тетяна Жівотова та вручила керівництву заводу почесну відзнаку «За заслуги перед містом Канів», якою колектив заводу нагороджено відповідно до рішення виконавчого комітету міськради.

В цей день без уваги не залишили ні працівників, ні ветеранів. Всі отримали нагороди від керівництва.

Справжньою несподіванкою святкування стало відкриття скульптури «Мишки» (автор Володимир Толстопятов). За пропозицією маленьких учасників дійства тепер кожен бажаючий зможе потерти черевце «мишки» на удачу. Також діти могли взяти участь у майстер-класах із виготовлення масла та сироваріння.

По завершенню офіційної частини було організовано безкоштовну дегустацію сирів, дорослі мали змогу придбати продукти ТМ «Клуб Сиру» та «Канів 1971» і взяти участь у безпрограшній лотереї з різноманітними призами. По завершенню свята всі охочі могли поласувати смачним тортом.

До слова, у працівників заводу цього дня був повноцінний робочий день, який вони провели під гаслом «Зробимо нашу громаду ще кращою». Всі вони прийняли активну участь у святковому флешмобі з озеленення дитячого парку біля Канівської міської ради. Тепер біля дитячого майданчику з’явилася не лише позитивна скульптура, а й зелені насадження.

ФОТО - Олександр Васільєв

  Друк статті