За знаннями – на новенькому транспорті: Канівська громада отримала шкільний автобус


Повернутись

Відтепер учні та працівники Межиріцького ліцею зможуть зручно та безпечно доїжджати до школи на новому транспорті, який придбано в рамках програми «Шкільний автобус» на умовах співфінансування 10/90, де 10% від суми було виділено з міського бюджету, а 90% ˗ з державного. Його вартість складає 1 млн. 850 тис.грн.

Сертифікат та ключі від нового шкільного автобуса «Атаман» очільник області Олександр Скічко передав школярам з Межиріцького ліцею під час церемонії вручення, яка відбулася сьогодні, 27 жовтня, у Черкасах.

Зауважимо, транспорт відповідає усім вимогам і нормам України щодо безпечних перевезень дітей. Відтак, більше 40 дітей шкільного і дошкільного віку з сіл Канівської громади, серед яких: Кононча, Гамарня, Бабичі, Лука будуть комфортно діставатися до навчального закладу.

- Сьогодні відбулося не просто вручення транспортного засобу. Це перш за все забезпечення рівного доступу до якісної освіти школярів, які проживають в сільській місцевості Канівської громади, ˗ коментує подію начальник Канівського відділу освіти Надія Голда.

  Друк статті