Комунальному підприємству «Міськзеленбуд» – нове дихання


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Рішення «Про реорганізацію комунального підприємства «Міськзеленбуд» було прийнято депутатами Канівської міської ради під час чергового засідання сесії у вівторок, 2 листопада ц.р.

Відповідний проєкт було підготовлено за ініціативи голови фракції «Партія Зелених України» депутата Володимира Коржова. Зокрема, в ньому йдеться про реорганізацію КП «Міськзеленбуд» у відокремлене самостійне підприємство для виконання робіт по обслуговуванню та утриманню паркових зон та скверів міста.

Підтримали це рішення 14 депутатів (фракції Європейська солідарність, Опозиційна платформа – За життя, Батьківщина та Партія Зелених України).

Слід додати, що КП «Міськзеленбуд», як окрема юридична особа, фінансується з міського бюджету за окремими призначеннями щонайменше 15 років. Однак організація робіт на підприємстві тісно пов’язана з КП «Місто», а саме через виробничі майданчики, обладнання, часткове адміністрування спеціалістами (юрист, спеціаліст з техніки безпеки, бухгалтери тощо).

Директор КП «Місто» Дмитро Шайдаров постійно наголошував, що для організації більш якісної роботи обох підприємств, особливо по утриманню паркових зон, скверів та узбіч доріг міста, необхідно суттєво збільшити фінансування. Проте, з різних причин, ні управління фінансів, ні профільна депутатська комісія, не знаходили можливості це зробити.

При підготовці проєкту рішення «Про реорганізацію комунального підприємства «Міськзеленбуд» працювала комісія, до складу якої входили депутати міськради та працівники виконавчого комітету. На сьогодні рішення прийняте і зобов’язує профільні підрозділи виконавчого комітету та комісію з питань бюджету дати для КП «Міськзеленбуд» реальну можливість зробити Канів охайним та комфортним для містян і привабливим для його гостей.

До слова, аналогічні зони сіл громади залишаються в утриманні КП «Яблунівське».

  Друк статті