У Каневі реалізується програма "Доступні ліки"

З 1 квітня ц.р. в Україні запрацювала нова програма «Доступні ліки». Скористатися нею можуть пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ-го типу. Саме ці категорії хворих за наявності рецепта від лікаря можуть отримати необхідні їм медикаменти безоплатно або ж придбати їх із незначною доплатою.

Канів також долучився до реалізації програми.
- Для забезпечення місцевих жителів безоплатними медикаментами або за помірними цінами Канівським центром первинної медико-санітарної допомоги укладено договори з такими аптечними закладами: ТОВ «Канівська центральна районна аптека № 91» (м. Канів, вул. Г. Дніпра 45), КП «Лікарняна аптека Канівського району» (с. Грищенці), ТОВ «Фармацевтична фірма «Ваше здоров’я» аптека № 309 (вул. Г.Дніпра 1А), - повідомляє головний лікар Центру Валентина Андрон.
Для отримання ліків по програмі «Доступні ліки» хворому необхідно звернутись до свого сімейного лікаря, а якщо хвора дитина (до 14 років включно) - до дільничного педіатра. Лікар випише необхідні рецепти з назвою діючої речовини з відповідною позначкою на рецепті червоного кольору. Потім хворий йде отримувати ліки в вказаних вище аптеках.
Перелік лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню:
- Аміодарон;
- Амлодипін;