«Buy from Cherkasy region»: в області представили каталог експортерів


Повернутись

На Черкащині допомагають регіональним підприємствам прорекламувати свою продукцію та знайти нові ринки збуту й партнерів за кордоном. Задля підтримки бізнесу в області розробили каталог експортерів «Buy from Cherkasy region».

Нагадаємо, з метою сприяння розвитку міжнародної торгівлі Черкаська обласна державна адміністрація з 2018 року реалізує проект зі створення каталогу експортоорієнтованих підприємств Черкаської області «Buy from Cherkasy region».

 Мета проекту – допомогти підприємствам області прорекламувати свою продукцію, знайти нових партнерів та нові ринки збуту. У 2021 році каталог доповнено 15 новими підприємствами, наразі в каталозі представлено 81 компанію. Відповідно до концепції каталог містить інформацію про підприємство, фото виробництва та продукції, сертифікати, нагороди та відзнаки, посилання на відео- та промоматеріали, контактну інформацію. Каталог доступний англійською та українською мовами. З електронною версією каталогу можна ознайомитись за посиланням:http://kaniv-rada.gov.ua/u/211117/_Buy_from_Cherkasy_region.zip

  Друк статті