Готуємо захисників Вітчизни: канівські школярі проходять навчально-польові збори


Повернутись

25 квітня ц.р. на базі Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбулося урочисте відкриття навчально-польових зборів з юнаками шкіл міста, які проходитимуть 25-26 квітня та 28 квітня.

Метою проведення навчально-польових зборів стане формування почуття патріотизму у підростаючого покоління та практичне закріплення знань, умінь та навичок учнів, необхідних захиснику Батьківщини, отриманих під час вивчення предмету «Захист Вітчизни» в 10-11-ому класах.

Програмою проведення навчально-польових зборів передбачено практичні заняття з тактичної підготовки, які включають відшліфовування навичок пересування на полі бою, встановлення міни та використання гранати, підготовки окопу (12 годин), вогневої підготовки, зокрема приготування до стрільби та стрільби зі зброєю (2 години), спеціальної фізичної підготовки (4 години). Такі заходи сприятимуть якісному становленню майбутніх вояків української армії, вихованню національної гідності та патріотизму в молоді повідомляє головний спеціаліст Канівського відділу освіти Тетяна Яковіна.

  Друк статті