Сьогодні у Канівській громаді вітали волонтерів


Повернутись

Цікаве на цю тему:

5 грудня в більшості країн світу вшановують людей, небайдужих до проблем суспільства. Напередодні Міжнародного дня волонтера і в Канівській громаді слова подяки прозвучали на адресу тих, хто не вимагаючи винагороди, допомагають вирішувати найгостріші проблеми сьогодення.

Тож сьогодні, 3 грудня, секретар міської ради Оксана П’яткова та заступник міського голови Тетяна Жівотова поздоровили волонтерів нашої громади з прийдешнім святом, подякували за добрі серця, небайдужість та побажали їм міцного здоров’я.

Також, Оксана П’яткова з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера нагородила Почесною грамотою Канівської міської ради за активну громадянську позицію, високий патріотизм, вагомий внесок у зміцнення обороноздатності Збройних сил України та вручила подарунки членам громадської організації «Канівський волонтерський центр допомоги воїнам АТО».

Адже волонтери – це люди, які мають організаторський талант і чуйне серце. Для яких не буває чужого болю, чужого горя та чужих дітей. Бо волонтерство – це і покликання, і спосіб життя.

  Друк статті