Розмір тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами збільшили на 40%


Повернутись

Цікаве на цю тему:

Як пояснив директор КП «ЖЕК» Андрій Шацьких в ході чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради, 6 грудня ц.р., збільшення розміру тарифу зумовлено значною зміною вартості складових витрат на поводження з побутовими відходами.

Зокрема, по причині проведення Бобрицькою громадою нормативної грошової оцінки землі, що розташована під Канівським сміттєзвалищем, сума податку за землю збільшується на 2082,3% (в діючому тарифі 0,17 грн./м3, а в плановому 3,54 грн./м3). На 46,7% зросла вартість дизельного палива (в діючому тарифі ціна 17,99 грн. без ПДВ, заплановано – 26,40 грн. без ПДВ), а вартість мастильних матеріалів взагалі зросла більш як в половину (в діючому тарифі середня ціна 36,10 грн./л без ПДВ, заплановано – 54,37 грн./л без ПДВ).

– Тож підвищення тарифу на послуги з поводження з побутовими відходами без абонентської плати планується збільшити в середньому на 40%, – підсумував А.Шацьких та додав, що ми повинні дотримуватися умов Галузевої угоди, в якій чітко прописано, що розмір заробітної плати працівників за повністю виконану місячну працю не може бути нижче розміру мінімальної заробітної плати, яка вже збільшилася з 1 грудня ц.р.

Відтак, після численного обговорення члени виконкому все ж підтримали проєкт рішення «Про затвердження тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами». Таким чином, місячна плата на послуги з поводження з побутовими відходами від багатоповерхових будинків на одного мешканця становитиме 34,99 грн. (було 24,72 грн.), для приватного сектору – 29,75 (було 21,77 грн.) та для жителів сіл Канівської громади – 23,62 грн. (було 16,60 грн.).

  Друк статті