Школи Канева запрошують до участі в реалізації другого етапу проекту «Школа сталого розвитку МХП»


Повернутись

Сьогодні, 10 грудня, на базі Інклюзивно-ресурсного центру Бобрицької громади відбулася презентація проєкту «Школа сталого розвитку МХП». У заході взяли участь головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Канівської міської ради Наталія Внукова та представники шкіл Канева.

Презентувала проєкт його авторка, директор з міжнародних комунікації Анастасія Соботюк.

– Цього року у пілотному проекті «Школа сталого розвитку МХП» взяла участь Канівська гімназія імені Івана Франка. Маємо надію, що з нового року до проекту зможе приєднатися ще одна школа Канева. Адже ми розширюємо рамки нашого проект і плануємо залучити ще більше стейкхолдерів для його реалізації, – зазначила Анастасія Соботюк.

Мета проекту – сформувати у школярів свідоме ставлення до навколишнього середовища, громади, закріплення відповідального мислення та розуміння того, що сьогоднішні наші дії впливають на майбутнє, як наше, так і всіх оточуючих.

Також директор Благодійного фонду «МХП – Громаді» Тетяна Волочай повідомила, що в 2022 році в рамках програми мікрогрантів «Час діяти, Україно!» буде проведено конкурс мікрогрантів для шкіл учасниць Школи сталого розвитку, бюджет якого становитиме 30 тис. грн.

Тож, якщо ви хочете взяти участь в проєкті «Школа сталого розвитку МХП», то вам необхідно до 14 грудня ц.р. повідомити координаторів проекту про можливість партнерства за тел. +38(097)314-96-64 або на електронну пошту nastya.stad26@gmail.com (Анастасія Стаднік).

До слова, у липні цього року МХП приєдналося до Глобальних Цілей ООН 2030 і стали офіційними амбасадорами сталого розвитку.

 

  Друк статті